Plynový dúchadlo huter sgc 4100

Život vo vašom vlastnom dome je, samozrejme, dobrý. Ale v zime, keď začína snežiť, to nie je ľahké. Koniec koncov, dvor a jeho vchody sa musia neustále čistiť. Spravidla sa práca vykonáva pomocou lopaty. Je potrebné poznamenať, že práca je veľmi náročná, po vyčistení majiteľov súkromných domov sa často sťažujú na bolesti chrbta.

Práca sa môže uľahčiť, ak sa kúpi snehové frézy huter SGC 4100. Ak máte takúto jednotku, môžete vyčistiť dvor na záhrade za hodinu a pol alebo menej. Je pre mňa potešením pracovať na snehovom dúchadle Hooter: rýchlo a bez akýchkoľvek zdravotných následkov..

Trocha histórie

Nemecká spoločnosť Huter začala pôsobiť v roku 1979 v meste Nordhausen. Najprv vyrábala benzínové generátory. Postupne spoločnosť rozširovala svoj sortiment. Uplynulo asi 30 rokov a dnes sú výrobky so značkou Huter známe vo všetkých kútoch sveta..

Záhradnícke vybavenie značky Huter je populárne vďaka svojej spoľahlivosti a vysokej kvalite. Uistite sa, že je to ľahké prezeraním používateľských recenzií. Niektoré továrne v súčasnosti pôsobia v Číne, preto by sme sa nemali diviť, že je to krajina, ktorá vyrába rôzne vybavenie vrátane snehových fréz. Všetky výrobky sú certifikované..

Dôležité! Hoci sa snehové frézy vyrábajú v Nemecku alebo Číne, pokyny pre Huter SGC 4100 sú v ruštine.

popis

  1. Použitím snežného modelu Huter SGC 4100 - modernej jednotky môžete odstrániť nielen čerstvý, ale aj zabalený sneh, čo je dôležité, ak nie je čas na okamžité vyriešenie problému.
  2. Drážky sú široké, takže snehové frézy Huter 4100 sú schopné pracovať v náročných oblastiach s rôznymi povrchmi.
  3. Musí sa tiež povedať, že kvalita jednotky je zabezpečená inovatívnymi materiálmi, ktoré sa dlho neopotrebujú.
  4. Benzínové snehové frézy Huter SGC 4100 majú vlnitú závitovku vyrobenú z kalenej ocele a potiahnutú antikoróznou vrstvou. Preto nie je trenie príliš silné, sneh sa prakticky nelepí. A samotná časť je v prevádzke už dlhú dobu. Spotrebitelia to často píšu na fóre..
  5. Sneh najskôr padá do vnútornej dutiny, potom na obežné koleso a je hodený do strany o desať metrov. Emisnú výšku na benzínovom snehovom dúchadle Huter SGC 4100 je možné kedykoľvek nastaviť aj počas prevádzky..
  6. Šírka priechodu sa vyčistila naraz 56 centimetrov.
Varovanie! Benzínová jednotka na odstraňovanie snehu Huter 4100 je vybavená veľkými kolesami s agresívnymi behúňmi, ktoré zaisťujú spoľahlivú prevádzku na klzkom povrchu, na sypkom a hustom snehu.

Ponúkame vám možnosť pozrieť si video recenziu:

Dôležité ukazovatele

  1. Hmotnosť snežného zhŕňača Huter SGC 4100 75 kilogramov.
  2. Na doplnenie paliva Hüter je potrebné použiť iba benzín A-92 a žiadne iné, inak dôjde k poruche motora.
  3. Motor je spoľahlivý, môže pracovať plynule aj pri silných mrazoch. Niektorí majitelia snehových fréz Huter 4100 sa domnievajú, že svojim výkonom sa nelíši od značky Honda.
  4. Pohyblivosť benzínového snežného dúchadla je zabezpečená tromi zadnými a piatimi rýchlostnými stupňami vpred.
  5. Palivová nádrž je malá, je vhodná pre 179 cm3. Áno, viac a nepotrebujete, pretože množstvo paliva je dostatočné na 3 hodiny.
  6. Snehové dúchadlo Huter SGC 4100 je samohybná pištoľ, na ktorej je nainštalovaný štvortaktný motor s jedným valcom. Výkonný motor, ako sa hovorí, je schopný nahradiť 5,5 koní, aby odstránil sneh z výšky 3 až pol metra.
Varovanie! Benzínové snehové frézy Huter SGC 4100 fungujú úžasne v akýchkoľvek extrémnych podmienkach.

Použitie snežného dúchadla Hooter 4100t je pohodlné vďaka vlastnostiam pák, pomocou ktorých sa prepínajú rýchlosti. Existujú štyri režimy prepínania, stačí sa zamerať na stav snehovej pokrývky:

  • na mokrom snehu;
  • na čerstvo napadnutom snehu, ktorý sa vyznačuje drobivosťou;
  • ďalšie dve rýchlosti slúžia na pohyblivosť.

To všetko vám umožní ľahko odstrániť sneh rôznych hrúbok a viskozít, upraviť zaťaženie a úsilie samohybného dúchadla snehu Huter SGC 4100.

Nevýhody technológie

Napriek tomu, že benzín Huter 4100 je populárny, má určité nevýhody, ktoré by sa nemali ignorovať:

  1. Vlečenie je na stroji zakázané, aby sa zabránilo zrúteniu trecieho krúžku.
  2. Používanie zariadenia Huter SGC 4100 jednou rukou nie je možné.
  3. Prostredníctvom štrbín umiestnených na klapke padá sneh na motor.
  4. Funguje perfektne za vysokého snehu, ale na malom kryte je potrubie upchaté a sneh letí do vzdialenosti najviac 4 metrov..
  5. Nedostatok svetlometov na snehovom dúchadle Huter SGC 4100 obmedzuje prevádzkovú dobu.

Čestne o chybách vo videu používateľa:

Recenzie spotrebiteľov

Nikolay, 45 rokov, Moskva
Páči sa mi auto, skutočné zviera. Snehové frézy Huter SGC 4100 sú v prevádzke nenáročné, sneh na ňom rýchlo čistím. Neprítomnosť svetlometu bola eliminovaná samotná priskrutkovaním bežnej elektrickej žiarovky hrubým vodičom. Takže zvládol tú nevýhodu. Keby mi na oplátku ponúkli iný model, tak by som za nič nesúhlasil. Koniec koncov, môžem sám opraviť škodu.
Valentine, 25 rokov, Irkutsk
Mám letný dom, kde bývam celoročne. Benzínový snehový ventilátor Huter 4100 mi verne slúžil dve zimy. Stroj je kompaktný, funkčný. Kvalita a cena sú dobré, preto odporúčam nákup.
Oleg, 65 rokov, Nižný Novgorod
Túto jednotku som kúpil minulú zimu. Hneď som to skúsil. Stalo sa to tak, že bol na služobnej ceste niekoľko dní a bolo tam veľa snehu, navyše sa upekal. Plynový snehový pluh Hüter 4100 odviedol vynikajúcu prácu, presne tak, ako je to uvedené v pokynoch. Zastaraný sneh bol mletý a odhodený späť o 8 metrov, práve včas na plot. Páčila sa mi prítomnosť 7 rýchlostí. Manévrovateľnosť je vynikajúca a široké kolesá nedovolia zaseknutiu snehu. Radím.
Stepan, 34, Barnaul
Kúpil som snehový ventilátor Huter SGC 4100 vyrábaný Číňanmi a bol som okamžite sklamaný. Jednotka sa pokazila, ale nie je čo napraviť, pretože spotrebný materiál a náhradné diely pre zariadenie Hüter 4100 sa nepredávajú. Zavolal som do obchodu, kde som kúpil snehové frézy, a povedali, že neprevádzkujú servis a nevedeli, kam opraviť. Takže peniaze plytvali.
Podiel na sociálnych sieťach:
Takto to vyzerá