Majster benzínového snehu st656

V posledných rokoch sa čoraz častejšie získavajú snehové frézy. Dnes vezmeme do úvahy produkt, ktorý vytvoril snehový ventilátor Američania - Champion ST656bs. Snežníci sa vyrábajú nielen v USA, ale aj v Číne. Americké a čínske zhromaždenie sa príliš nelíši. Na výrobu jednotiek sa skutočne používajú komponenty vysokej kvality, ktoré zabezpečujú bezproblémovú prevádzku niekoľko rokov.

Dôležité! Každý produkt Champion má jednoročnú záruku..

popis

Benzínové snehové dúchadlo Champion ST656 je univerzálny stroj, ktorý sa ľahko ovláda, tvorcovia sa o to postarali. Ovládanie zariadenia je jednoduché, hlavná vec je študovať pokyny. S pomocou snežného pluhu je o chvíľu možné vyčistiť miesto nielen čerstvého, ale aj zabaleného snehu, o čom naši čitatelia píšu v recenziách.

  1. Stroj je vybavený štvortaktným motorom s objemom 5,5 koní. Vďaka chladeniu vzduchom s palivovou nádržou naplnenou do očí sa dá pracovať dlhý čas bez zastavenia odpočinku.
  2. Vďaka dvojstupňovému systému spracovania snehovej pokrývky a šneku so zúbkovanými hranami je sneh ľahko erodovaný. Zuby sú vyrobené z odolného kovu, môžu brúsiť aj malú vrstvu ľadu.
  3. V jednom priechode sa dá 56-centimetrový povrch vyčistiť benzínovým snehovým dúchadlom Champion ST656. Hmotnosť snehu sa hodí na pravú stranu o 12 cm a obsluha môže pomocou rukoväte nastaviť výšku a uhol vyhadzovania snehu počas pohybu..

    Výstupný žľab na snežnom snehu ST656 Champion by mal byť nasmerovaný na stranu, kde nie sú žiadne osoby ani krehké predmety, pretože pri čistení závitovkového zariadenia môžu byť zachytené malé kamienky alebo iné husté predmety, a preto môžu spôsobiť zranenie a poškodenie..
  4. Ak chcete zvoliť smer benzínového snežného dúchadla Champion 656, musíte pohnúť rukoväťou. Koniec koncov, obe kolesá poslúchajú na podvozok. Ak potrebujete urobiť ostrý zákrut, musíte zmeniť polohu rýchloupínacej závlačky na ľavom kolese.
  5. Všetky potrebné nástroje na ovládanie snehu sú umiestnené priamo na rukoväti a paneli.
  6. Na ochranu priestranného vedra pred mechanickým poškodením sú k dispozícii vodiace lišty.
  7. S snehovým dúchadlom môžete pracovať kedykoľvek počas dňa, pretože je tu halogénový svetlomet.
  8. Snow Blower Champion ST656 sa pohybuje na kolesách. Na pneumatikách s priemerom 33 x 13 cm sú veľké agresívne nášľapné plochy, ktoré dokonale priľnú k povrchu. Preto je snehové frézy stabilné aj na zľadovatených povrchoch a na malých svahoch..

Technická špecifikácia

Champion ST656 je rodičom snehu v Severnej Amerike. Časť závodov však pôsobí aj v Číne..

  1. Na štvortaktnom C 160F OHV motore sú ventily umiestnené hore.
  2. Pre potraviny je potrebné používať vysokokvalitný benzín a pre tento model snežného pluhu Champion ST656 je vhodná iba jedna značka - AI92. Do palivovej nádrže sa dá naraz naliať 3,6 litra paliva.
  3. Olej potrebuje syntetický stupeň 5W 30. Používanie benzínu a iných druhov oleja spôsobí vážne problémy..
  4. Kaluž s objemom 0,59 litra, objemom 4,1 kW alebo 5,5 l / s. Pri menovitom výkone dosahuje RPM snežného pluhu Champion ST656 3 600 ot / min.
  5. Kvalitné zapaľovacie sviečky vyrobené z platiny, a ako je uvedené v hodnoteniach majiteľov snehových fréz Champion ST656, majú veľký pracovný zdroj..
  6. Trojstupňové obežné koleso na dvojstupňovej skrutke.
  7. Na spustenie snežného dúchadla je k dispozícii manuálny a elektrický štartér (pracuje zo siete 220 V)..
  8. Prevodovka na snehovom dúchadle je viacstupňová s piatimi režimami pohybu vpred a dvoma na zadnej strane. Prevádzkovateľ volí rýchlosť snežného frézy nezávisle od hustoty a výšky snežnej hmoty pomocou prevodovky.
  9. Hmotnosť snehových fréz Champion 656 - 75 kg. Jeden prevádzkovateľ zabezpečuje presun na pracovisko. V prípade potreby sa môže naložiť spolu s vozidlom..

Benzínové snehové dúchadlo Champion ST656 počas prevádzky:

Majitelia to musia vedieť.

  1. Po prvé, ihneď ako si kúpite snehové frézy Champion ST656, nezabudnite, alebo lepšie napíšte jeho presné meno. Nezabudnite tiež na identifikačné a sériové číslo. Tieto informácie sa požadujú, ak sa musíte obrátiť na servis kvôli oprave alebo ak si chcete objednať originálne náhradné diely od snežného dúchadla.
  2. Po druhé, napíšte si adresu najbližšieho servisného strediska Champion a autorizovaných predajcov. Záručný list, platný 12 mesiacov od dátumu zakúpenia snežného dúchadla Champion 656, spolu s kontrolou uchováva medzi dôležitými dokumentmi.
  3. Na tele snehu sú špeciálne štítky, musíte presne pochopiť, čo znamenajú. Niektoré z nich navyše varujú.

Dúfame, že tento článok bude užitočný pre budúcich majiteľov snehových fréz Champion ST656.

Recenzie majitelia snežných pluhov Champion 656

Anton, 32 rokov, Jekaterinburg
Chepion ST 656 získal snežný pluh pred dvoma rokmi. Meno šampión zodpovedá kvalite práce. Hluk je minimálny, ale výkon je vynikajúci. Jedinou vecou, ​​ktorá mi nevyhovuje v snehových frézach Champion ST656, je jej krátka rukoväť. Ale možno je to len pre mňa?
Sergey, 41, Moskva
Páči sa mi auto, pomocou snehového dúchadla Champion 656 čistím sneh pri svojom vlastnom parkovisku. V prvej zime neboli žiadne problémy, dúfam, že môj šampión túto zimu nezklame. Sneh sa čistí ako zviera.
Nikita, 67, Yaroslavl
Champion dostal snehové frézy pre svoje vlastné potreby. Chápete, že v mojom veku je hádzanie lopatou už nepríjemné. A moja oblasť je slušná. Teraz s šampiónom ST656 som majstrom sám - dokážem sa s prácou vyrovnať okamžite. Ovládanie stroja na odstraňovanie snehu je jednoduché, za dva roky neboli žiadne zvláštne problémy. Odporúčam.
Violetta, 35 rokov, Murmansk
Pravdepodobne veľa z nich prekvapí hodnotenie, ktoré zanechala žena. Hneď musím povedať, že som profesia vodiča traktora. Na tomto stroji som pracoval niekoľko rokov v drsných severných podmienkach. Takže mi nebude stáť nič, aby som sa vysporiadal so snehovým dúchadlom Champion 656. Technik Majster, hovorím ti, je vynikajúci. Motorový benzínový snehový ventilátor s vlastným pohonom sa ľahko ovláda a dokonale odstraňuje sneh. Ale tu je dosť vysoký. Ak nevykonáte čistenie včas, potom ťažnú snútku s ťažkosťami nad pol metra zloží, môže sa zastaviť. Je ťažké ísť do kopca. Tiež sa mi nepáčila rukoväť - krátka.
Podiel na sociálnych sieťach:
Takto to vyzerá